درباره ما

دیریل تکنیک

با توجه به ارتقا یافتن تجهیزات و به روز شدن آنها در دستگاه های حفاری چاه های نفت وگاز و همچنین تجهیزات برقی بکار گرفته شده در این دستگاه ها نظیر درایوهای صنعتی شرکت زیمنس ، تجهیزات WoodWard ، کاترپیلار و … و با دانش بر اینکه راه اندازی ، استفاده و تعمیرات این تجهیزات نیاز به دانش فنی بالا و به روز دارد ، دیریل تکنیک با هدف ارتقا سطح دانش فنی پرسنل برق دستگاه های حفاری از مسیری راحت ، کم هزینه که سهولت دسترسی به آن از هر نقطه ای در کشور امکان پذیر باشد پا در این عرصه نهاده و با استعانت از پروردگار متعال امید آن است که دیریل تکنیک توانسته باشد گامی در پیشبرد هر چه بهتر صنعت کشور برداشته باشد .

همچنین دیریل تکنیک در راستای کمک به صنعت نفت و گاز کشور آماده همکاری در زمینه الکترونیک صنعتی ، تامین و تعمیر بردهای الکترونیکی  به کار گرفته شده در سیستم های فرمان الکتریکی می باشد .

فروشگاه مجازی وب سایت دیریل تکنیک با ارائه نرم افزارها و نقشه های تخصصی تجهیزات صنعت برق دستگاه های حفاری با کمترین هزینه ممکن آماده خدمت رسانی می باشد . تمامی نقشه ها و بیش از 80 درصد نرم افزارها بعد از انجام مراحل خرید به صورت دانلودی ارایه می گردد . نرم افزار هایی که به صورت پستی ارسال می شود در صفحه نرم افزار مربوطه نحوه ارسال اطلاع رسانی گردیده است .

drill technic
دارای نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال
دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی
فهرست