قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین دیریل تکنیک

استفاده و خرید از كالاهای این فروشگاه به معنای اطلاع و آگاهی و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.

توجه داشته باشید كه ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن كامل كلیه شرایط و قوانین فروشگاه آنلاین دیریل تکنیک می باشد.

قوانین عمومی

كلیه اصول و روش های این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الكترونیك و قانون حمایت از مصرف كننده است .

كاربر (مشتری محترم) موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. درصورتی كه در قوانین درج شده و شیوه عملكرد فروشگاه آنلاین دیریل تکنیک تغییری در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شماتوافق می كنید كه استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

تعریف مشتری یا كاربر

مشتری یا كاربر به شخصی گفته می شود كه با درج اطلاعات صحیح خود در فرم ثبت نام سایت ، به ثبت سفارش و یا هرگونه استفاده از خدمات سایت اقدام نماید .

پشتیبانی فنی محصولات

تمامی محصولات ارایه شده در فروشگاه دارای پشتیبانی فنی قبل و بعد از خرید می باشند و مشتریان محترم می توانند در رابطه با خرید خود اطلاعات کامل را از طریق راه های ارتباطی این فروشگاه در یافت نمایند .

عودت کالاها

با توجه به نوع کالا ها در فروشگاه و نبود امکان عودت کالا و محصولات از مشتریان محترم در خواست می شود قبل از هر گونه خرید ابتدا اطلاعات لازم در مورد محصول مورد انتخاب خود را از  بخش پشتیبانی و از طریق راه های ارتباطی سایت کسب نمایند و از خرید خود با هماهنگی با گروه پشتیبانی سایت بطور کامل مطمئن شده سپس اقدام به سفارش کالا نمایند .

شکایات و نظرات و پیشنهادات

تمامی مشتریان عزیز می توانند جهت ارایه هرگونه نظر و پیشنهاد و یا شکایت از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت و همچنین صفحه ” تماس با ما ” با ما در تماس باشند .

کپی رایت

از آنجایی که تولید محتوا، ترجمه و گردآوری مطالب در بخش‌های مختلف سایت واقعا کار زمان‌بر و حتی هزینه‌بری است . لطفا از کپی کردن و انتشار محصولات آموزشی جدا خودداری نمایید . این محصولات توسط وب سایت www.drilltechnic.ir   تهیه شده و هرگونه کپی و انتشار از آن باعث پایمال شدن حقوق این وب سایت و متعاقبا عدم رضایت انتشار دهندگان سایت می گردد .

کلیه حقوق مادی و معنوی محصولات و آثار آموزشی وب سایت متعلق به وب سایت دیریل تکنیک  می باشد . هر گونه کپی برداری و نشر آثار وب سایت غیر مجاز بوده و قابل پیگرد قانونی می باشد .

فهرست